Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кельтська, скандинавська міфологія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Представляємо Вашій увазі "Кельтско-Скандинавську" колекцію статуеток від світового бренду Veronese.
Скандинавська міфологія - міфологія древніх скандинавів, частина древньогерманської міфології. Скандинавські боги на вигляд суворі воїни, найчастіше зображуються з дикими тваринами, з вовками і кабанами.
Головним, верховним богом скандинавів вважається одноокий бог Одін. Вважається, що саме Одін зі своїми братами створили і населили світ. З ясеня вони зробили чоловіка, а з вільхи - жінку. Так з'явилися перші люди: чоловік - Аск, і жінка - Ембла.
Крім головного бога Одіна, було дванадцять богів: Тор, Бальдр, Тюр, Хеймдалль, Браги, Хед, Відар, Валі, Улль, Ньерд, Фрейр, Локі. Основні жіночі персонажі скандинавської міфології - Фрігге (дружина Одіна, яка відає долі), Фрейя (богиня любові), Ідун (берегиня золотих молодильних яблук), златоволоса Сіф (дружина бога-громовержця Тора, імовірно пов'язана з родючістю) і ін.
Дизайнерам бренду Veronese вдалося оживити головних кельсткіх богів у своїй колекції статуеток. Звичайно ж, однозначним топом продажів є статуетка бога Одіна, як символ мудрого і сильного правителя. Саме її найчастіше купують на подарунок чоловікам. Крім статуеток скандинавських богів, дана колекція також славиться оригінальними колекційними статуетками вікінгів.
Вгору
,