Увага! Колекційні вироби, зі статусом "Під Замовлення", поставляються в Україну на умовах обовʼязкової предоплати у розмірі 10 % від вартості товару.

Орієнтовний термін поставки товарів зі статусом "Під замовлення" - 10 роб днів (2 тижні)

 

Способи доставки:

  • Новою поштою на відділення у Вашому місті. За тарифами перевізника.
  • Кур`єрська доставка Україною "До дверей" кур`єром Нової пошти. За тарифами кур`єрської служби

 

Враховуйте, будь-ласка, що відправлення на відділенні зберігається 5 днів!

 

Способи оплати:

 

  • Наложений платіж на Новій пошті (враховуйте комісію перевізника 2% від суми + 25 грн плату за послугу).

 

  • Онлайн-оплата банківською картою через систему WayForPay без комісії
  • Оплата по реквізитам на IBAN (в додатку банку розділ Платежі)

Реквізити на оплату: 

UA343052990000026003045016996

ФОП Чернишева А.А.
ЄРПОУ 3272719549

Приват банк
В призначенні платежу вказувати номер замовлення.

 

 

Увага! Колекційні вироби, що поставляються під замовлення, поставляються на умовах обовʼязкової предоплати у розмірі 10 % від вартості товару.

Предоплата здійснюється за послуги бронювання та підготовки замовлення до відправки (бронювання товару на складі магазину, або на складі постачальника, викуп товару на складі постачальника, переміщення товару для відправки, пакування, тощо). Бронювання товару здійснюється одразу після внесення покупцем предоплати. 

У разі успішної покупки товару, предоплата входить у вартість замовлення та відмінусовується від суми товарно-транспортної накладної перевізника. 

Предоплата повертається покупцю, якщо магазин не здійснив вчасну відправку замовлення (у терміни, вказані при обробці замовлення плюс 2 робочі дні, - так як магазин працює в умовах воєнного стану та повітряних тривог) або замовлення надійшло пошкоджене чи з дефектами, - підтвердженням цього є фотофіксація товару безпосередньо при отриманні у перевізника. У таких випадках протягом 2 робочих днів предоплата у повному обсязі повертається покупцю. 

У разі, якщо покупець скасовує замовлення з будь-яких причин, окрім причин, вказаних вище, предоплата не повертається. 

У разі, якщо після відправки товару Новою поштою у 5 денний термін покупець не забирає замовлення, замовлення повертається, бронь з товару знімається і предоплата не повертається!

Будь-ласка, обовʼязково оглядайте замовлення під час отримання та забирайте замовлення вчасно. Якщо з будь-яких причин Ви не можете забрати вчасно замовлення, обовʼязково звʼяжіться з нами для обговорення можливих  шляхів вирішення питання!