Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Шахи Italfama

Кожен з нас в певний час задається питанням, - Що купити на подарунок чоловікові? І якщо в якості подарунка потрібна не просто дрібничка, а що щось варте уваги, то завдання ускладнюється. Наш он лайн каталог спеціалізується на подарунках преміум класу для успішних чоловіків. В якості презенту ми пропонуємо купити елітні подарункові шахи від світового бренду Italfama.
Чому шахи?
Шахи - це досить давня гра, яку люблять люди з розвиненою логікою. Історія шахів налічує понад півтори тисячі років. Шахи придумали в Індії в V-VI столітті до нашої ери. Іншими словами, це гра для розумних, освічених людей. Тому купивши в якості подарунка елітні шахи, Ви підкреслите які саме якості Ви поважаєте в людині.

Це преміальні подарункові, колекційні шахи від відомого італійського виробника. Такий подарунок сміливо можна купувати і дарувати керівникові, директорові, бінес партнеру. Бренд Italfama гарантує найвищу якість своїх виробів, а також великий ассортимет шахів з безлічі окремих колекцій. Крім безлічі колекцій фігур, Ви також можете вибирати і сам матеріал шахових фігур. У продажу є шахові фігури виготовлені з дерева, латуні, нікелю, цинку. Вишуканості шаховим фігурам надає покриття позолотою і сріблом. Такі подарункові шахи виглядають як справжній витвір мистецтва.

Популярним сучасним подарунком для чоловіка стали подарункові набори, які складаються, безпосередньо з шахів, а також шашок і нард. Такі набори поставляються разом зі шкіряною шахівницею, і є універсальним подарунком для чоловіка.
 
Вгору