Обмін та повернення товарів здійснюється згідно Законодавства України прротягом 14ти днів від дня продажу, при умові збереження цілосності товару та його товарного вигляду, а також коробки, ярликів.

Завжди перевіряйте отримані товари у відділенні Нової пошти!  Якщо при транспортуванні буде виявлено будь-яке пошкодження товару, треба безпосередньо у відділенні скласти про це акт. Ми Вам вишлемо товар на заміну за свій рахунок, або повернемо кошти. Якщо Ви не перевірите товар у відділенні перевізника, ми не зможемо Вам зробити заміну. Будь-ласка, враховуйте, що за цілістнісь товару під час перевезення та огляду відповідає перевізник. Нажаль, ми не можемо відповідати за цілістність товару під час транспортування перевізником, а також після того, як він отриманий. Тому просимо оглядати його у відділенні Нової пошти, або під час передачі курʼєром. 

Якщо товар з будь-якої причини Вам не підійшов, згідно закону України Ви можете його повернути протягом 14 днів. Він має бути повернений в тому самому вигляді, в якому Ви його отримали, та неушкодженим, зі збереженням етикеток та неушкодженим пакуванням. Після отримання товару на протязі двух робочих днів ми повернемо Вам кошти. Вартість послуг компанії-перевізника в цьому випадку сплачує покупець. Якщо у Вас виникла ситуація, коли Ви хочете відмовитися від замовлення та повернути товар, зв`яжіться з нами у робочий час за номером 093-305-42-82, ми пояснимо Вам процедуру повернення.