Обмін та повернення товарів здійснюється згідно Законодавства України протягом 14ти днів від дня продажу, при умові збереження цілосності товару та його товарного вигляду, а також коробки, ярликів.

 

ПОВЕРНЕННЯ 

Повернення товару здійснюється через транспортну компанію Нова пошта. 

ВАЖЛИВО! Для повернення товар має бути у тому вигляді, в якому Ви його отримали. Збережений зовнішній вигляд, коробка, етикетки, відсутні сліди використання.

Також товар має бути надійно запакований, та оцінений при відправці у повну вартість (якщо товар пошкодиться при перевезенні назад - він не буде нами забраний з Нової пошти, у такому випадку Ви маєте отримати компенсацію за пошкоджений товар від перевізника, у випадку не повної оцінки товару - перевізник не зможе компенсувати повну вартість товару, врахуйте, це будь-ласка). При поверненні - пакування та вартість доставки сплачує покупець. 

 

Будь-ласка, перед поверненням уточнюйте куди робити повернення! Товари відправляються з різних складів, від різних постачальників. Також враховуйте, будь-ласка, що ми працюємо під час війни, тому будь-ласка, уточнюйте перед поверненням куди його надсилати (тел 063-870-38-82, Viber). Якщо Ви бажаєте здійснити повернення через функцію "Легке повенення" від Нової пошти, - перед відправкою ОБОВ'ЯЗКОВО узгоджуйте з нами такий варіант повернення, не завжди це можливо здійснити, причини описані вище. Будь-ласка, не відправляйте товари без узгодження адреси повернення!

 

У посилку з товаром вкладіть, будь-ласка, заяву про повернення, написану у довільній формі, в якій вкажіть причини повернення, свої данні - ПІБ та реквізити для повернення коштів, а саме IBAN (рахунок, який прикріплений до кожної банківської картки, якщо Ви не знаєте свій IBAN, можете звернутися до свого банку для його уточнення) та ІПН. (Процедура повернення коштів відбувається згідно Законодавста України і регламентована не нами, тому повернення коштів відбувається через IBAN)

Повернення коштів займає до 7 роб днів, після отримання нами товару та оцінки його стану. 

 

Підсумовуючи, дублюємо покрокову процедуру повернення:

1. Переконатися, що товар цілісний, збережено коробку та етикетки.

2. Звʼязатися з нами (тел 063-870-38-82, Viber) та уточнити актуальну адресу повернення.

3. Відправити товар назад Новою поштою (при цьому надійно запакувати товар, оцінити його у повну вартість, оплатити доставку та вкласти у посилку заяву про повернення написану у довільній формі, з вказанням реквізитів для повернення (ПІБ, ІПН та IBAN). Надіслати нам номер ттн повернення. 

4. Очікувати повернення коштів протягом 7 роб днів після отримання нами товару. 

 

ОБМІН

Важливо! Завжди перевіряйте товари безпосередньо під час отримання (у відділені Нової пошти, при передачі кур'єром Нової пошти, при отриманні з поштомату)  

Зі своєї сторони ми завжди намагаємося якомога надійніше пакувати Ваші замовлення, але ми не можемо відповідати за стан посилки під час її транспортування перевізником. Тому, будь-ласка, обов'язково перевіряйте замовлення при отриманні. 

Якщо під час отримання Ви виявили пошкодження товару, не забирайте замовлення та звʼяжіться з нами (тел 063-870-38-82, Viber), надішліть нам, будь-ласка, у Viber фото пошкодженого товару та напишіть Акт прийому-передачі у перевізника. Якщо посилка забиралася з поштомату, Акт прийому-передачі потрібно написати у найближчому відділенні Нової пошти. Ми надішлемо товар на заміну за свій рахунок, або повернемо кошти протягом 7 роб днів.

Якщо Ви не перевірите товар безпосередньо при отриманні від перевізника, ми не зможемо Вам зробити заміну та коспенсувати пошкоджений товар. 

 

Обмін товарів не пошкоджених та належної якості здійснюється за рахунок покупця. Такий обмін можливий не пізніше, ніж у термін 14 днів від дня покупки та при узгодженні з магазином. 

 

Якщо у Вас виникла ситуація, коли Ви хочете відмовитися від замовлення та повернути товар, зв`яжіться з нами у робочий час за номером 063-870-38-82, ми пояснимо Вам процедуру повернення.

 

P.S Всі ситуації можна вирішити, якщо підтримувати здоровий та чемний діалог. Зі своєї сторони, ми намагаємося вирішити всі ситуації, дотримуючись встановлений термінів та процедур, а також в першу чергу - людяності. Якщо покупець дозволяє собі не адекватне, не чемне поводження, не цензурну лексику і подібне - в такому випадку ми не будемо підтримувати діалог та спілкування, - всі процедури по обміну чи поверненню будуть здійснені згідно чинного законодавства, але без підтримки не здорового спілкування.