Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Шахи Manopoulos

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Подарункові шахи Manopoulos - це справжній витвір мистецтва грецьких майстрів.
У колекціях елітних шахів Manopoulos представлена ​​історія Стародавньої Греції та Стародавнього Риму.

Використання благородних матеріалів і чудова майстерність виконання - візитна картка продукції Manopoulos. Класичні і античні мотиви в поєднанні з філігранною ручною роботою роблять кожен виріб унікальним подарунком і предметом прикраси інтер'єру, вигідно підкреслюючи смак і статус власника.

Грецька компанія Manopoulos створює високоякісні настільні ігри з 1972 року (зокрема елітні шахи та нарди). Суворі вимоги до стилю, матеріалів і майстерності відображені в усіх ігрових наборах шахів або нард, які ними розроблені, несуть частину їх душі і історії. Обдаровані скульптори, дизайнери і талановиті майстри працюють разом, щоб, використовуючи традиційні методи мистецтва і вишукану майстерність створити унікальні твори мистецтва.
MANOPOULOS шанобливо і з любов'ю ставляться як до своєї історії, так і до своїх міфів, тому в шахових наборах оживають їх величні боги, і їх могутні герої. При цьому використовується сама передова технологія лиття і металізації і вибираються кращі матеріали. Дошка виготовляється з листа високоякісної бронзи з нанесенням спеціального покриття з гальванопластика. Фігури виливаються з цинкового сплаву, з використанням сучасного методу лиття під тиском. Після чого слідує складний метод покриття фігур металом, а потім вони лакуються вручну.
Сьогодні Manopoulos SA - сучасне виробництво, яке виробляє історичні металеві шахи і традиційні нарди ручної роботи, які експортуються по всьому світу. Греки вважають, що ключем до щастя є задоволення часом. Знайдіть для себе достатньо часу, щоб розслабитися, випробувати радісні ігрові моменти з родиною, друзями або колегами, розвинути логіку і зміцнювати узи з вашими улюбленими людьми. MANOPOULOS створили унікальну колекцію шахів, що володіє великою культурною цінністю і доставляє естетичне задоволення їх власникові.
Вгору
,