Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Forchino

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Ви шукайте незвичайний і ексклюзивний подарунок для людини, у якої все є? Ви хочете подарувати щось цікаве? Рекомендуємо звернути увагу на ексклюзивну колекцію декоративних статуеток ручної роботи від французького бренду Forchino.
Бренд Forchino відомий у всьому світі, його засновник - генніальний художник і дизайнер Гільєрмо Форчіно. Статуетки Forchino - це серія фігур, присвячених різним професіям і хобі. Серед них Ви можете знайти як статуетку хірурга, стоматолога, адвоката, так і статуетку байкера, мисливця, рибалки, футболіста, лижника і багато інших.
Що особливого у статуетках Forchino?
В першу чергу, звичайно, деталізація. Кожна статуетка деталізована і продумана до дрібниць. Наприклад, на статуетці Хірурга Ви можете розглянути не тільки спеціальні хірургічні інструменти, але і людське серце, призначене для трансплантації. У Лижника можна розглянути його замерзлі соплі. У Пекаря можна помилуватися барвистими десертами, які буквально тільки що з печі. Словом, статуетки професссії і хобі від Форчіно можна розглядати довго і з цікавістю, як музейні експонати.
Часто наші клієнти, які придбали статуетку з колекції Forchino на подарунок, настільки захоплюються своїм презентом, що купують і собі теж парочку виробів.
 
Вгору
,