Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Міфологія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Представляємо Вашій увазі великий розділ статуеток Veronese Міфологія. У даному розділі представлені статуетки Veronese богів і божественних фігур.
Найбільш популярною в Україні є греко-римська міфологія. Всім нам відомі такі боги, як Зевс, Феміда, Фортуна, Афродіта, Посейдон, Гіппократ та ін. Найчастіше купують статуетки Феміди, богині правосуддя, на подарунок юристам, або статуетки богині удачі і богатства Фортуни, як подарунок на удачу
Відносно новим напрямком в Україні є кельтська, скандинавська міфологія. Наші клієнти буквально полюють за статуеткою головного бога скандинавів Одіна, цю ексклюзивну колекцію ми привозимо під замовлення, так як статуетки скандинавських богів виготовляються по штучно, і на жаль, в Україну не поставляються в масовому тиражі.
Для любителів Єгипту на нашому сайті представлений розділ зі статуетками Єгипетських богів і міфічних істот. Популярний бог загробного світу Анубіс, статуетки величної Клеопатри на подарунок жінкам, статуетки богині материнства Ісіди, і звичайно ж, сувенірні, подарункові Сфінкси.
Бренд Veronese не обійшов стороною і таку популярну релігію як Індуїзм. Ви можете вибрати і купити статуетки індійських божеств. Найбільш популярним є бог багатства Ганеш, богиня щастя Лакшмі і звичайно ж, верховний бог Шива. Всі ці статуетки доступні для замовлення в нашому інтернет-магазині статуеток і фірмових подарунків.
Вгору
,